Hakkımızda

Daha iyisini ,Doğa Ana yapar…  

 

Sloganıyla çıktığımız bu yolda 27 yıllık deneyime istinaden hakkımızda söylenecek pek fazla şey yok..

 

Bu işe gönül vermiş bir ekip olarak kaliteden ödün vermeyerek,en güvenilir,en ekonomik,en hızlı bir şekilde inşaat ve yapı sektörünün doğal taş çözüm ortağı olmak için sizinle beraberiz.

 

Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde MERMER ve MADEN sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

 
Bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarda bu ilke doğrultusunda hareket etmiştir.
 

Mermer Proje Mermer ProjeMermer,granit,traverten ve oniks(onyx) özellikle burdur bej ,dark,grey,silver mermer alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla , projelerinizde sizlere her türlü desteği vermeye hazırdır. Firmamız sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulama alanlarına taşımaktadır. Bu gelişmeler ve yenilikler sayesinde vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitemizin her geçen gün arttığını ve bu gelişmelerin bizi diğer firmalardan ayırdığını anlamaktayız. Kalitemizi müşterilerimizin beklentilerinden daha yukarı seviyenin üzerine çıkarmaya çalışmak önceliklerimiz arasında olacaktır.

 
Sektöründe öncü kurum ve kuruluşlarla sürekli işbirliği içerisinde olan firmamız her geçen gün yeni çözüm ortakları edinmektedir. Bu katılımlarla birlikte çalışma gücümüz ve direncimiz her geçen gün daha da artmaktadır. Traverten Proje
 
Tanıtım ve satışını yaptığımız ürün grupları okullar, spor merkezleri, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri mağazalar ve ofislerin yanında orta ve üst düzey konut projelerinin mermer projelerinde duyulan ihtiyacı, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile karşılayabilmektedir. 
 
Her geçen gün Artan Referanslarımız, ürün ve hizmet kalitesiyle , yoluna büyüyerek devam etmektedir.
 
Kalite ve hizmet anlayışımız, müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda gelişmektedir.
 

Arven Maden ile birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşamanız dileğiyle...

 

Genel Müdür